fbpx

Круїз Дністром

Вітрильник, дика природа, річкові меандри та скельний монастир… Ці та інші захоплюючі об’єкти чекають на вас під час дводенного круїзу однієї з головних водних артерій нашої країни річкою Дністром.

Маршрут заведе вас до затопленого селища Бакоти, а також до історичного міста Хотина. Водна мандрівка пролягає через Національний природний парк “Подільські Товтри”, а тому приготуйтеся милуватися неймовірними пейзажами одного з семи природних чудес України. Ми впевнені, що річкова мандрівка зі своєю романтикою дозволить вам відчути себе справжніми капітанами корабля. Тож уперед за вітром!

Деталі маршруту

Формат: річковий круїз
Для кого: для сімейної мандрівки, невеликих груп (на вітрильнику – максимум 12 людей, на кораблі – група з 50 людей)
Тип: круїз на вітрильнику або кораблі
Навігація: з квітня по жовтень
Більше
Менше

Яхт-клуб "Маяк", с. Дністрівка, Кельменецький р-н, Чернівецька обл.

Мандрівка Дністром стартує з пристані яхт-клубу “Маяк”, де можна орендувати вітрильник для невеликої компанії, або ж корабель для більшої групи.

Бакота

Вітрильник починає свою подорож по Дністру. Навколо розкинулась мальовнича долина Дністровського каньйону, високі береги якої поросли широколистяними лісами. Вся ця територія належить до Національного природного парку “Подільські товтри” – одного з семи природних чудес України. Основним же туристистичним магнітом нацпарку є Бакотська затока, утворена у 80-х роках ХХ ст., коли радянське керівництво почали зводити Новодністровську ГЕС з водосховищем біля неї.

Бакотський монастир

Пропливши між дивовижними скелями та пагорбами, вітрильник зупиняється біля берега Білої гори, яка височіє над Дністром на 130 м. Тут по крутій стежці поміж деревами можна піднятися до залишків стародавнього Бакотського скельно-печерного Свято-Михайлівського монастиря.

Шишкові горби

Наступного дня вітрильник відпливає від берега річки Тернава або ж Дністра, залежно від місця вашої зупинки. Другий день варто присвятити природним об’єктам нацпарку. Однією з найзнаковіших геологічних пам'яток є Шишкові горби (Говди) – високі скелясті горби шишкоподібної форми, що здіймаються над високим берегом Дністра на 15-20 метрів. Найбільше таких говд зосереджено біля сіл Нагоряни Дністровського району Чернівецької обл. Та Велика Слобідка Кам'янець-Подільського району Хмельницької обл. Рекомендуємо закинути якір у бухті Слона в підніжжі Шишкових горбів. Ще одним цікавим пунктом є Медовий грот в скалі на березі Дністра. На цих скелях дикі бджоли роблять собі гнізда, тому й назвали грот Медовим.

Меандри Дністра. Хотин

Дністер звивається поміж скель і виступів, а наш вітрильник плавно курсує між його петлями. На цій ріці не поспішають, адже всю красу тутешньої природи не можна оцінити на швидкості. Тут ви зможете відчути себе капітаном, покермувавши вітрильником і розправивши вітрила. Рекомендуємо закінчити річкову мандрівку неподалік міста Хотина та відвідати Хотинську фортецю.

Розробник маршруту:
Євген Ткач

Що відвідати?

Субіцький скельний монастир, урочище Чапля, Бакота, Хотинська фортеця