fbpx

Яхтинг Дністром

Річкова мандрівка пролягає через Бакоту та Національний природний парк “Подільські Товтри”, а тому приготуйтеся милуватися неймовірними пейзажами одного з семи природних чудес України. Вітрильник, дика природа, річкові меандри та скельний монастир…

Ці та інші захоплюючі об’єкти чекають на нас під час одноденного яхтінгу однією з головних водних артерій нашої країни.

Деталі Подорожі

Коли: 5 червня (кожної неділі)
Скільки: 1 день
Вартість: 2150 грн
Де: Бакота - Дністер
Вільних місць : 6
Більше
Менше

За що ми любимо яхтинг Дністром? Притоки Дністра зачаровують не менше, ніж сам Дністер. Ушиця, Студениця манять мандрівників своєю недоторканою природою та дивними ландшафтними об’єктами. Меандри річок, повислі над водою скелі та неймовірні краєвиди – все що потрібно для розміреної водної мандрівки.

Колодіївка, Хмельницька область

пристань "Теремки"

Виїзд з Кам'янця-Подільського. Мандрівка Дністром стартує з пристані комплексу "Теремки", на вітрильнику для невеликої компанії.

Бакотська затока

Далі вверх за течією підпливаємо до славнозвісної Бакоти. Бакотська затока, або як її ще називають українська Атлантида, утворилась у 80-х роках минулого століття під час зведення Новодністровської ГЕС та водосховища. З цієї причини людей з навколишніх сіл довелось виселити, а всю територію затопити водою. Колись тут вирувало активне життя, а тепер “владарюють” води Дністра. Зараз це місце манить сотні мандрівників своєю недоторканою природою та неймовірними краєвидами на круті береги Дністра.

Бакотський монастир

Пропливши між дивовижними скелями та пагорбами, вітрильник зупиняється біля берега Білої гори, яка височіє над Дністром на 130 м. Тут по крутій стежці поміж деревами можна піднятися до залишків стародавнього Бакотського скельно-печерного Свято-Михайлівського монастиря.

Меандри річки Студениця

Після тихих вод Бакотської затоки вітрильник починає петляти між стрімкими меандрами річки Студениці. Долина річки розташована в межах ландшафтного заказника “Совий Яр”. На схилах річки можна побачити найбагатший на всьому Поділлі склад пластів, що належать до семи геологічних періодів чотирьох ер. На найвищих схилах біліють вапнякові останці. Рекомендуємо пропливати маршрут навесні, коли пагорби Студениці вкриваються квітами сону великого, горицвіту, а чагарники терену й глоду милують око своїм білосніжним цвітом.

Гирло річки Ушиця

Вітрильник дійде до берега Ушиці – лівої притоки Дністра, що зазнала найбільшого затоплення долини в межах Дністровського водосховища. У долині річки домінують високі, але не скелясті береги. Завдяки крутизні й ступінчасності схилів тут збереглися лісові масиви. Півкілометрові лісові смуги тягнуться паралельно до акваторії протягом усієї ділянки затоплення, поступаючись іноді степовим ділянкам. Ріка славиться своїми “рибними” місцями, а про Ушицьких сомів уже ходять легенди.

Оператор:
Explorer Life
У вартість включено:
яхтинг (8-10 год.)
супровід гіда
обід
трансфер з Кам'янця-Подільського
екскурсія бакотським монастерем
У вартість не включено:
вечеря в комплексі "Теремки" (за бажанням)
Інші дати

    Слідкуйте за нами в соцмережах